top of page

MESLEKİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ

TIP İNGİLİZCESİ

HUKUK İNGİLİZCESİ

MÜHENDİSLİK İNGİLİZCESİ

FİNANSAL İNGİLİZCE

YÖNETİCİLER İÇİN İŞ İNGİLİZCESİ

HAVACILIK İNGİLİZCESİ
PİLOTLUK İNGİLİZCESİ

ALANINIZDA
İNGİLİZCE KONUŞUN

Salvatore Language Institute'de mesleki ingilizce eğitimi öğrencimizin alanına göre öğrenciye özel bir eğitim programında profesyonel eğitmenler eşliğinde verilmektedir.

Mesleki İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarının İngilizce dil bilgisinin minimum %85 seviyesinde olması gerekir. Seviye tespit sınavı yapılan öğrenci adaylarımız gereken seviyede değil ise öncelikle kendi seviyesindeki 3 kişilik özel sınıflarda veya kendisine özel programda eksiklikleri giderilir. Sonrasında öğrencimizin alanına göre profesyonel eğitmenler eşliğinde 1 ay süreli bir mesleki İngilizce eğitimi alır. 1 ay sonunda öğrencimiz kendi mesleki alanındaki İngilizce kelime dağarcığını geliştirmiş ve mesleki cümle kalıplarında konuşup, yazışabilir ve anlayabilir. 1 aylık bir eğitim sonunda öğrencilerimiz mesleki alanda profesyonel sunum yapacak düzeye gelmektedirler. 

Mesleki İngilizce eğitimlerimiz; Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Mühendislik İngilizcesi, Finansal İngilizce, Yöneticiler İçin İş İngilizcesi olmak üzere hem havacılık sektöründe çalışanlara yönelik İngilizce eğitimi hem de pilotlara özel İngilizce eğitimleri olmak üzere ayrı ayrı programlanmaktadır. Eğitimler bu alanlarda eğitim vermeye yetkin ve özellikle bu alanlarda da mesleki kariyer geçirmiş eğitmenler eşliğinde verilir.

Salvatore Language Institute %100 eğitim garantili İngilizce eğitimleri hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın.

bottom of page