top of page

Öğrenci Görüşleri

Zehra K.

SLP Öğrencisi

Her şey tamamen reklamlar söylenildiği gibiydi. Sınıflar 3 kişilik ve harika! Katıldığım ilk hafta bana özel program tasarlandı ve son haftaya kadar eğitmenler seviyemi ve eğitimlerimi devamlı ve disiplinli bir şekilde kontrol etti. Yıllarca öğrenemediğim İngilizce'yi iki buçuk ayda öğrendim. Çok iyi ve güvenilir bir kurum, çok memnun kaldım.

Selin A.

SLP Öğrencisi

Güvendiğim tek adres! Eğitimlere 5 arkadaşım ile birlikte katıldık; farklı sınıflar da olmamıza rağmen hepimiz harika bir şekilde öğrendik. Mr. Godsi ve ekibi çok profesyonel...

Neslihan Y.

SLP Öğrencisi

Mr. Godsi gerçekten öğrencinin vaktine değer veriyor, kendisi birkaç dil konuştuğu için öğrencilerin yeni bir dil öğrenirken yaşadığı sıkıntıları biliyor ve söylediği yöntemlerle sizi her zaman iyice yönlendiriyor. 10 sene boyunca öğrenemediğim İngilizce dilini 3 ayda öğrendim, gerçekten çok teşekkürler. 

Deniz D.

SLP Öğrencisi

Bu kursta öğrendiğim en önemli şey sadece İngilizce değil, aynı zamanda yeni bir dil öğrenme stratejilerini öğrendim. Salvatore sayesinde şimdi Rusça'yı tek başıma destek almadan öğreniyorum. Bu süreçte yaptığınız her şey için Mr. Godsi ve ekibine çok teşekkür ederim. You're awesome!

Dimitri A.

SLP Pro Öğrencisi

SLP eğitimine katıldıktan 1 ay sonra İngilizce konuşmaya başladım ve sonrasında SLP Pro eğitimine geçerek daha ileri seviyeye ve akıcı konuşmaya sahip oldum. Sadece 4 ay süren eğitim sonunda şu anda İngilizce'yi kendi ana dilim Rusça gibi konuşuyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.

Merve B.

SLP Öğrencisi

İngilizce öğrenmek Salvatore'da çok kolay! Yıllarca farklı farklı İngilizce kurslarına gittim; ancak hiçbirinden verim alamadım. Salvatore Enstitü'nün eğitimlere katıldıktan 1 ay sonra İngilizce anlamaya ve konuşmaya 3. ayın sonunda ise akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başladım. Eğer eğitmenlerin ve sistemin dediklerini yaparsanız sizde kısa zamanda öğrenirsiniz. 

Güven Ç.

SLP Öğrencisi

Salvatore'da aldığım eğitimlerden sonra sadece 2 ay gibi bir süreçte iyi seviyede İngilizce konuşmaya başladım. Yıllarca okulda da, farklı kurumlarda da İngilizce öğrenmeye çalıştım ancak verimli olmadı. Salvatore Enstitü'nün geliştirdiği sistem çok verimli ve öğretici... Şimdi SLP Pro eğitimine başlayarak çok daha ileriye götürmeye kararlıyım.

Serkan U.

SLP Öğrencisi

İstanbul'da gayrimenkul sektöründe çalışıyorum. Özellikle İstanbul'da çok fazla yabancu uyruklu müşteri portföylerimiz ile ilgili bilgi almak isteyebiliyor. Ancak ben konuşamıyordum. Salvatore'nin reklamını görünce detayları öğrenip kayıt oldum. 3 ay gibi bir süreçten sonra şimdi müşterilerimle İngilizce konuşuyor hatta çok iyi sunum yapabiliyorum. Size minnettarım!

SLP Öğrencilerinin Sonuçları

bottom of page