top of page

SLP PRO İNGİLİZCE EĞİTİMİ

EĞİTİM SÜRESİ

ULAŞILAN SEVİYE

KELİME DAĞARCIĞI

:

:

:

3 AY (90 GÜN)

%95

3.000 KELİME

%100 EĞİTİM GARANTİSİ

AMERİKAN AKSANI

AKICI KONUŞMA

SAĞLAM TONALİTE

ÜCRETSİZ EĞİTİM MATERYALLERİ

ÜCRETSİZ KONUŞMA SINIFLARI

ÜCRETSİZ CHECK ON

ÜCRETSİZ DESTEK VE KOÇLUK

SALVATORE INSTITUTE EĞİTİMLERİNDE İNDİRİM

3 AYDA İNGİLİZCE'Yİ İLERİ SEVİYEDE
ÖĞRENİN

SLP Pro İngilizce Eğitimi, dil seviyeleri belli bir düzeyde olan kişilere yönelik bir eğitimdir. Eğitime katılacak kişilerin İngilizce seviyeleri düzenli ve günlük konuşmaları yapabiliyor düzeyde olmalı ve kelime haznesi de geniş olmalıdır. Bu eğitim, aynı seviyedeki öğrencilerden oluşan 3 kişilik sınıflarda verilir. Her öğrencimizin SLP sistemindeki eğitim metotlarını kavraması, sağlıklı ve doğru bir şekilde dil seviyesini ilerletebilmesi için eğitim bir kısmını birebir eğitmen ile özel ders şeklinde almaktadır. 

 

SLP Pro İngilizce eğitimi, toplamda 3 ay süren bir eğitim olup öğrencinin İngilizce anlama, konuşma ve okuma seviyesi %95 düzeyine ve İngilizce kelime dağarcığı ise minimum 3.000 kelime üstüne çıkarmayı hedefler. Her öğrencimiz eğitim boyunca aksan eğitimi de almakta; eğitimlerin sonuna geldiğinde ise Amerikan aksanı, sağlam tonalite ve akıcı konuşma yetkinliklerini kazanırlar.

 

SLP Pro eğitimine katılan öğrencilerimiz Salvatore Institute konuşma sınıflarına ücretsiz katılma hakkı kazanır. ve kendi seviyelerindeki öğrenciler ile devamlı İngilizce konuşma pratiği yapma fırsatını elde ederler. Eğitimler boyunca öğrencilerimiz "Check On" sisteminde haftalık olarak seviyeleri ve gerekli eğitim süreçleri kontrol edilerek eksiklikleri durumunda eğitmenlerden koçluk almaktadırlar.

Bu eğitimi tamamlayan öğrencilerimiz İngilizce dil bilgilerini ileri seviyeye taşımakla kalmayıp birçok İngilizce yeterlilik sınavında çok yüksek puanlar alma yetkinliğine kavuşurlar.

bottom of page