top of page
üniversite_öğrencilerine_kampanya-1.png

COMPREHENSIBLE
INPUT

Dünyanın en iyi dil öğrenme sistemi

BAŞVURU TARİHLERİ
18-22 MAYIS 2022

Salvatore Language Institute'den
Vakıf Üniversitesi Öğrencilerine
Özel Kampanya

BAŞVURU TARİHLERİ: 18-22 MAYIS 2022 | 12:00-20:00

Başvuranların bu kampanyadan yararlanabilmesi için bir üniversitede öğrencilik durumunun
aktif olması gerekmektedir.

Küreselleşen yeni dünyada saf dışı kalmamak için Türkiye Cumhuriyeti gençlerinin, dünyada büyük şirketlerin CEO’larının ve yoğun görevleri olan iş insanlarının yeni bir dil öğrenmek için kullandıkları SLP sistemi Üniversite öğrencilerine Salvatore kurumu tarafından sağlanmaktadır.

 

Bu kampanyanın asıl amacı, SLP sistemini Türkiye’deki üniversite öğrencilerine tanıtmak ve öğrencilerin dersleriyle alakalı kaynaklara erişim yeterliliğini başarılı ve aydınlık bir gelecek için onlara sağlamaktır.

 

SLP sistemin avantajları

 

1- Başarılı kısa öğrenme süresi

Şüphesiz ki, SLP sisteminin herkesin bahsettiği en büyük özelliği, dönemin kısa öğrenme süresidir. SLP sistemi modern ve bilimsel yöntemler kullandığı için öğrenciler çok kısa bir sürede (2-3 ayda) sonuca ulaşıp hem gramer hem günlük konuşmada yetkinlik kazanıyorlar.

Alttaki tablo özet niteliğinde SLP sistemini açıklamaktadır.

slp-sistemi-ingilizce-kursu.png
2- Yeni bir dil öğrenme stratejileri ve teknikleri

SLP sisteminde öğrencilerin elde ettiği en önemli şeylerden biri yeni bir dil öğrenme stratejileri ve teknikleridir. Bu stratejiler o kadar önemli ki dili öğrenmek için çok fazla zaman ve enerji harcayan ancak yine de başarısız olan kişiler ile bu stratejilerle dili sadece 2 ayda öğrenen kişiler arasında fark yaratır ve öğrencileri hayat boyu başka herhangi bir dil eğitiminden bağımsız kılar.

slp-sistemi-ingilizce-kursu-2.png
3- Kişiye özel program

SLP sisteminde her öğrencinin katıldığı ilk haftadan itibaren öğrencinin istekleri, ihtiyaçları ve yaşam tarzına göre özel bir program tasarlanmaktadır. Böylece öğrenci dil öğrenmenin ilk aşamalarından başlayarak kendi hayatında kullanacağı dili öğreniyor ve onu günlük hayatında değerlendirip kullandığı için dil kalıcı hale geliyor.

SLP-İNGİLİZCE-KURSU-3.png

KİŞİYE ÖZEL
PROGRAM TASARIMI

Kişiye Özel Program
Tasarlamanın Faydaları

1. Öğrenci kendi hayatıyla ilgili ve özel yaşamında kullanacağı dili öğrenir.

2.Öğrenci günlük hayatında karşılaştığı dili öğrendiği içingünlük olarak onu kullanıyor ve böylece dil kalıcı hale geliyor.

3. Öğrenci ders sırasında gerçek yaşamından örneklerle karşılaştığı için daha fazla motive oluyor ve daha hızlı ilerliyor.

SLP sisteminin kişiye özel programı, her öğrencinin "istekleri", "ihtiyaçları" ve "yaşam tarzına" göre hazırlanır. 

Öğrencilerin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için öğrencinin üniversite bünyesinde aktif durumda (eğitimini dondurmamış veya mezun olmamalı) olması lazım ve ayrıca başvururken üniversite kimlik kartıyla başvurmaları gerekmektedir.

Umarız ki bu destek öğrencilerin başarılı olmaları ve amaçlarına ulaşmaları yolunda önemli bir katkı olacaktır.

Başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Teşekkür ederiz. Bilgileriniz tarafımıza ulaşmıştır.
En kısa süre içerisinde size ulaşıyor olacağız.

bottom of page