top of page

YDS EĞİTİMİ

YDS PUAN GARANTİSİ

KELİME DAĞARCIĞI

:

:

3 AYLIK YDS EĞİTİMİ

%100 EĞİTİM BELİRTİLEN PUAN GARANTİSİ

SINAVA YÖNELİK PROFESYONEL EĞİTİM

SAĞLAM GRAMMAR ALT YAPISI

HIZLI ÇEVİRİ BECERİLERİ

ÜCRETSİZ EĞİTİM MATERYALLERİ

ÜCRETSİZ CHECK ON

ÜCRETSİZ DESTEK VE KOÇLUK

SALVATORE INSTITUTE EĞİTİMLERİNDE İNDİRİM

60-80 ARASI

2.000 KELİME

5 AYLIK YDS EĞİTİMİ

YDS PUAN GARANTİSİ

KELİME DAĞARCIĞI

:

:

85-110 ARASI

4.000 KELİME

YDS SINAVINA
SADECE 3 AYDA
HAZIRLANIN

Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı (YDS) hazırlık eğitimi enstitümüzde öğrencilerimizin ulaşmak istedikleri seviyelere ve almak istedikleri puana göre iki ayrı planlama şeklinde verilmektedir. Eğitim ağırlıklı olarak öğrencimizin grammar alt yapısını güçlendirerek hem okuduğunu anlama hem de hızlı çeviri becerileri kazandırmayı hedefler. Geliştirmiş olduğumuz SLP sisteminin metotları sayesinde öğrencilerimiz, çok kısa bir sürede geniş kelime haznesi edinmektedir. 

YDS sınavından 60-80 almak isteyen öğrencilerimiz enstitümüzde 3 ay süreli sınava yönelik bir eğitime tabi tutulurlar. Bu süreç içerisinde öğrencilerimizin minimum kelime dağarcığı 2.000 kelimeye ulaşır. Ayrıca öğrencimiz hızlı çeviri ve okuduğunu anlama seviyeleri de çok yüksek derece değişir. 

YDS sınavından 85-110 arasında bir puan hedefleyen öğrencilerimizi 5 ay süreli bir eğitimden geçerler. Tamamen sınava yönelik bu eğitimde öğrencilerimiz hızlı çeviri becerilerini maksimum seviyeye çıkarırken diğer taraftan 4.000 kelime dağarcığı ile çok iyi bir grammar alt yapısına sahip olmaktadır. 

Salvatore Institute Dil Okulu'nda YDS eğitimi alan öğrencilerimizin tamamı sınavlarda istedikleri ve garanti ettiğimiz puan aralıklarına ulaşmışlardır.

bottom of page